Seznam přání / kontaktní formulář

Děkujeme za Váš zájem, v brzké době Vás budeme kontaktovat.

 

O nás

Jsme značka autorského designu a internetová galerie, nabízející unikátní, lokálně vyráběné produkty. Naším hlavním mottem je propojení estetiky s praktičností. Nabízíme rozmanité spektrum originálních interiérových a bytových doplňků. Jsme známí svou pozorností pro čisté linie a nezaměnitelné detaily. Milujeme naši práci, jsme NAPADLOME.

jana_about

Jana Trávníčková

Product manager

Umělkyně, iniciátorka a organizátorka v jedné osobě. Po studiích v ateliéru digitálních médií u doc. Stanislava Zippeho na Technické univerzitě v Liberci pracovala v reklamě a marketingu. Ve svém volném čase vytváří objekty nebo instalace z dostupných materiálů za použití současných médií. V roce 2013 během studia v ateliéru Intermédia u doc. Mileny Dopitové na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni založila nezávislou studentskou galerii Vestředu pro současné umění a design.

IVAN_about

Ivan Kraner

Jednatel

Založením internetové galerie www.napadlome.com si plní svůj velký sen. Miluje hezké věci a především praktický design u nábytku a interiérových doplňků. Jeho hlavním úkolem ve firmě je obchod, čímž pomáhá kolegům designerům soustředit se na to podstatné, na jejich práci, kreativní návrhy a design produktů.

JIRKA_about

Jiří Krejčiřík

Produktový designér a spoluzakladatel

Absolvent pražské SUPŠ, oboru Konstrukce a tvorba nábytku. V roce 2015 promoval na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni, v ateliéru Produktového designu. V roce 2012 obdržel za svou bakalářskou práci Cenu děkana, Cenu generálního ředitele Národního technického muzea v Praze a nominaci na Národní cenu za studenstký design. V roce 2015 se umístil mezi 6 vítězů v mezinárodní soutěži iF Hansgrohe design prize se svou diplomovou prací. V roce 2013-2014 absolvoval pětiměsíční studijní stáž na prestižní The Royal Danish Academy of Fine Arts, School of Design v Kodani. Od září roku 2015 pracuje také jako odborný asistent doc. ak. soch. Ronyho Plesla.

Honza_about

Jan Buchtela

Grafický designer

Absolvent Střední keramické školy v Karlových Varech oboru Grafický design. V roce 2011 absolvoval půlroční pracovní stáž v renomovaném grafickém studiu Thonik v Amsterdamu. V roce 2012 promoval na Fakultě umění a designu, Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem v ateliéru Grafického designu 2. V roce 2015 promoval na Vysoké škole umělecko-průmyslové v Praze v ateliéru Tvorby písma a typografie. V roce 2015 získal ocenění za jednu z nejlepších diplomových prací zemí Visegrádské čtyřky v oblasti grafického designu a typografie. V roce 2016 se stal spoluzakladatelem grafického studia Davis&Miller a obdržel Gold Award v prestižní mezinárodní soutěži Joseph Binder Award 2016 za své písmo, jež tvoří vizuální styl naší značky.