Seznam přání / kontaktní formulář

Děkujeme za Váš zájem, v brzké době Vás budeme kontaktovat.

Obchodní podmínky

Chceme usnadnit život nakupujícím a neomezovat je. Uvádíme zde pár informací z obchodních podmínek, které byste měli vědět. Plné znění obchodních podmínek přikládáme ke každému uskutečněnému nákupu a předem si je můžete vyžádat na adrese info@napadlome.com.

Naše obchodní podmínky se řídí ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník a stanovují vzájemná práva mezi prodávajícím a kupujícím, který nakoupí zboží prostřednictvím internetového obchodu www.napadlome.com.

Prodávajícím je

obchodní společnost Marketica s.r.o. se sídlem Praha – Klánovice, Úprkova 724, PSČ 190 14, identifikační číslo: 04790367, která není plátcem DPH

Cena zboží a platební podmínky

Cena zboží je uvedena včetně DPH a všech souvisejících poplatku. Zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy nám můžete uhradit následujícími způsoby:

  • v hotovosti v provozovně prodávajícího na adrese Úprková 724, Praha 9 – Klánovice
  • v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce
  • bezhotovostně převodem na náš účet č. 2112619616/2700, vedený u společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia a.s.

Záruka a reklamace zboží

Záruka na naše zboží je 24 měsíců a vztahuje se na vady, které vzniknou ve výrobě, při dopravě, nebo neodbornou instalací, kterou provedou naši pracovníci. Naše výrobky jsou vyrobeny z přírodních materiálů a mohou mít odchylky od těch vyobrazených na našem webu (např. v barevnosti) a nemusí se jednat o vadu materiálu. Jestliže výrobek poškodíte sami, případnou reklamaci vám neuznáme.

Odstoupení od kupní smlouvy

Podle občanského zákoníku máte právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy nám můžete zaslat emailem na adresu info@napadlome.com. Bude-li zboží nepoškozené a kompletní, pošleme peníze zpět na váš účet.

Termín doručení

Všechny produkty vyrábíme na objednávku a jakmile obržíme tu vaši, budeme vás osobně kontaktovat telefonicky, nebo emailem. Budeme vás informovat o časových možnostech ve výrobě, zašleme vám návrh kupní smlouvy s obchodními podmínkami v plném znění, atd. Nezabýváme se sériovou vyrobou a proto se nás nebojte zeptat na případnou změnu materiálu, úpravu velikosti, atd. Bude-li to možné, rádi vám vyjdeme vstříc.

Zásilky do zahraničí

Informace o nákladech spojených s balením a dodáním zboží uvedené na našem webu platí pouze v případech, kdy je zboží doručováno v rámci území České republiky. U zásilek do ostatních zemí EU účtujeme paušální expediční poplatek ve výši 20 EUR a u zásilek mimo země EU je cena zásilky individuální, kterou vám upřesníme telefonicky, nebo emailem.